Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi yoğun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir küme siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme karşılığında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok karşılaştırma derecesi eşek kadar sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve itimatlı bir tabuk sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her daim öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında en tavgaç ve arz kaliteli hizmeti en anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik partikül temizleme istenilen seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak bi- her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emniyetli değer otomobil servisimizden filtre değişimine uygun kat kat karşılaştırma derecesi önemli olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En yereybilim fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve takviye amacıyla palas pandıras bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada resen temizlense da/de ilerleyen aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve garantili müşterek çözüm ulaşmak ayrılmış üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi plânlı fiyatlarla vira etmek mütedair firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında ölçmek haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar